Wymagana rejestracja

Tomasz Wiśniewski

Certyfikowany doradca finansowy, posiadający międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide. Od wielu lat prowadzi projekty inwestycyjne odpowiadając za wszelkie działania związane z tworzeniem oferty najbardziej opłacalnych produktów finansowych z możliwością odpowiedniego dopasowania projektu pod względem oceny ryzyka, a oczekiwaną wysokością stopy zwrotu z inwestycji.

Małgorzata Rosiak

Związana z branżą finansową od 2000 roku. Doświadczenie managera zdobywała współpracując z bankami oraz agencjami finansowymi. Jedna ze współorganizatorek działu mobilnych doradców finansowych u polskiego lidera w pośrednictwie finansowym, a obecnie pionierka w zakresie obsługi inwestorów indywidualnych segmentu VIP w Pracowni Finansowej. Jej priorytetem są priorytety klientów, co ma swoje odzwierciedlenie w odpowiednio zdywersyfikowanych portfelach inwestycyjnych oraz powiększających się majątkach inwestorów obsługiwanych z sukcesami od wielu lat.

Jeżeli już się zarejestrowałeś skorzystaj z osobistego adresu URL do tego wydarzenia, który otrzymałeś na podany wcześniej adres email.Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Wiadomość została wysłana

[message]

Jestem organizatorem!